Rozbudź w dzieciach pasję do eksperymentów chemicznych!

Pokaż dzieciakom, że z chemią można się doskonale bawić również w czasie wolnym, organizując dla nich zachwycające warsztaty i pokazy chemiczne.

Zapytaj o szczegóły

Postaw na wybuchowe atrakcje w czasie wolnym, które nie wieją nudą!

Wakacje i ferie to wyczekiwana przez uczniów przerwa w nauce. Ale nikt nie powiedział, że to przerwa od fascynujących zajęć!

Pokazy i warsztaty pod okiem szalonych i zabawnych naukowców, to wspólne odkrywanie najbardziej wciągających eksperymentów skrywanych w laboratoriach!

Zabawa bez ograniczeń – z nami to możliwe!

zas eksperymentów zależy tylko od wariantu, który wybierzesz. Najczęściej wybierane są warsztaty trwające 45 lub 60 minut.

ALE!

Jako że wakacje i ferie dają takie możliwości, to specjalnie dla Ciebie możemy przygotować wersję 90-cio, a nawet 120-minutową! Niekończąca się zabawa przepełniona chemicznymi sekretami?

Takie rzeczy tylko z ChemicAL World!

Czas wolny to odpoczynek i świetna zabawa - i my to rozumiemy! Dlatego nasze eksperymenty są pełne zaskakujących zwrotów akcji i tworzą wspaniałe wakacyjne wspomnienia :)

Chemiczne eksperymenty poza rokiem szkolnym?
TAK! Dzieciaki je uwielbiają!

Zapytaj o szczegóły

Zobacz co o Chemicznych Zajęciach

Mówią zadowolone dzieci i nauczyciele

Pierwszy raz mieliśmy okazję uczestniczyć w takich warsztatach i z niedowierzaniem patrzyliśmy na to jak nasze dziecko chętnie uczestniczy w zajęciach chemicznych podczas wakacyjnych półkolonii! Wybuchowe eksperymenty zapadły w pamięć na długo, a chemia nigdy wcześniej nie była tak przyjemna! Polecam każdemu z czystym sumieniem!

Adrian F.

Już same półkolonie sprawiły, że moje dziecko mogło wyrwać się z miasta i fajnie spędzić czas w gronie kolegów i koleżanek. Mam wrażenie, że dodanie do tego zajęć z chemii uczyniło ten wyjazd niezapomnianym!

Olga W.

Super – nic dodać, nic ująć. Zorganizowanie warsztatów chemicznych na półkoloniach to był strzał w dziesiątkę. Dzieciaki chłonęły wszystko z otwartymi buziami.

Anna T.

Nie masz możliwości zorganizowania pokazu lub warsztatów w swojej placówce?

Chemiczne warsztaty i pokazy dla swojej grupy możesz zorganizować zapraszając nas do siebie, jak również w naszym Szalonym Laboratorium

Osiedle Centrum B Osiedle Centrum C al. Solidarności al. Solidarności al. Przyjaźni al. Przyjaźni al. Przyjaźni Osiedle Centrum B