facebook

O nas

mgr inż. Kinga Górka

Góralka z charakterem. Jako główna pomysłodawczyni złączyła zespół ChemicAl World w całość. Absolwentka Technologii Chemicznej na Akademii Górniczo-Hutniczej im. S. Staszica w Krakowie. Pasjonatka chemii już od najmłodszych lat życia, kiedy jako mała dziewczynka w domowej kuchni eksperymentowała z sodą oczyszczoną.

W pracy z dziećmi kieruje się determinacją w przekazywaniu wiedzy, jest zawsze radosna i uśmiechnięta. Certyfikowana opiekunka maluchów na wycieczkach.

mgr inż. Joanna Pęcak

Najbardziej zabiegana w zespole. Dla niej doba nie ma 24 godzin! Podobnie jak wybuchowe reakcje chemiczne działa szybko – podejmuje decyzje i wyzwala dużo energii. Z zamiłowania chemik – absolwentka Technologii Chemicznej na Akademii Górniczo-Hutniczej im. S. Staszica w Krakowie.

W ChemicAl World jest odpowiedzialna za eliminację nudy wśród najmłodszych. Swoja osobowością pobudza cały zespół do działania, a dzieciaków do myślenia i zabawy. Kreatywna, rozrywkowa i różowo zakręcona? TAK – to cała ona!

mgr inż. Małgorzata Smok

Pasjonatka książek i filmów dla dzieci. Również absolwentka Akademii Górniczo-Hutniczej im. S. Staszica w Krakowie. Odnajduje się zarówno w roli uroczej czarodziejki jak i szalonej chemiczki. Zawsze uśmiechnięta i pełna energii nawet po całym dniu zajęć!

W ChemicAl World zajmuje się głównie eliksirami. Zna magiczne zaklęcia, które sprawiają, że na twarzach najmłodszych w sekundę pojawiają się uśmiechy!