facebook instagram

O nas

Nasi Partnerzy

-> zobacz więcej

mgr inż. Joanna Pęcak

Najbardziej zabiegana w zespole. Dla niej doba nie ma 24 godzin! Podobnie jak wybuchowe reakcje chemiczne działa szybko – podejmuje decyzje i wyzwala dużo energii. Z zamiłowania chemik – absolwentka Technologii Chemicznej na Akademii Górniczo-Hutniczej im. S. Staszica w Krakowie.

W ChemicAl World jest odpowiedzialna za eliminację nudy wśród najmłodszych. Swoją osobowością pobudza cały zespół do działania, a dzieciaków do myślenia i zabawy. Kreatywna, rozrywkowa i różowo zakręcona? TAK – to cała ona!

mgr inż. Małgorzata Smok

 

Pasjonatka książek i filmów dla dzieci. Również absolwentka Akademii Górniczo-Hutniczej im. S. Staszica w Krakowie. Odnajduje się zarówno w roli uroczej czarodziejki jak i szalonej chemiczki. Zawsze uśmiechnięta i pełna energii nawet po całym dniu zajęć!

W ChemicAl World zajmuje się głównie eliksirami. Zna magiczne zaklęcia, które sprawiają, że na twarzach najmłodszych w sekundę pojawiają się uśmiechy!

mgr inż. Maria Głowacka

 

Studentka Inżynierii Materiałowej na Akademii Górniczo-Hutniczej. Wolontariuszka hospicjum dziecięcego oraz członek Koła Naukowego. W wolnym czasie pochłaniacz książek i artykułów na naukowe tematy.

W ChemicAl World człowiek od kreatywności i improwizacji. Na zajęciach z uśmiechem pomaga najmłodszym Chemikom pokonywać małe i duże trudności, bo wierzy, że „nie ma problemów- są tylko wyzwania”!

mgr inż. Weronika Barczyk

 

Dusza towarzystwa. Absolwentka Inżynierii Środowiska na Uniwersytecie Rolniczym w Krakowie. Zaraża wszystkich swoją pozytywną energią i szalonymi pomysłami. Od zawsze chciała zostać naukowcem, bo jak sama mówi eksperymenty to świetny sposób na odkrywanie otaczającego nas świata.

W ChemicAl World potrafi powodować niekontrolowane wybuchy… oczywiście radości!

Agnieszka Fleszar

 

Rodowita krakowianka. Studentka turystyki i rekreacji na Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie. Od najmłodszych lat jej największe pasje i zamiłowania to siatkówka oraz podróżowanie.

Zwiedziła już niejeden kraj, ale najbardziej lubi zabierać dzieci w szaloną chemiczną podróż z ChemicAl World!