chemical-assets-offer-left

O nas

chemical-assets-offer-right

Zajęcia dodatkowe dla dzieci – Wybuchowe wrażenia tylko z Chemical World!

Chemia oraz dzieci to nasze dwie pasje, które postanowiliśmy połączyć. Nasze pokazy oraz warsztaty chemiczne dostarczają najmłodszym ogromną dawkę wiedzy i niesamowitych przeżyć wizualnych. Chcemy pokazać, że chemia może być fascynująca, a zajęcia dodatkowe dla dzieci – ciekawe. Nasza praca polega na udowodnieniu, że nauka jest niesamowita, a wiedza to potężna broń!

o-nas-chemical-world

Chemia na wesoło – zajęcia dla dzieci w iście emocjonującym stylu!

Pokazy chemiczne, które możemy Państwu zaproponować powstawały latami. Ulepszaliśmy je i dopracowywaliśmy nawet najdrobniejsze szczegóły w trosce o naszych najmłodszych chemików. Chemia na wesoło jest to cykl zabaw edukacyjnych, który na długo zapadnie w pamięci dzieci. Warsztaty chemiczne stworzone zostały w taki sposób, by zaangażować dzieci w proces tworzenia oraz poznawania tajników nauki. Chemia może być fascynująca – i my to udowodnimy!

Pokazy i warsztaty chemiczne to coś więcej niż zajęcia dodatkowe dla dzieci!

Dokładamy wszelkich starań, by podczas naszych pokazów chemicznych Państwa pociechy znalazły magię, nawet w przedmiotach codziennego użytku. Nasze zajęcia dodatkowe dla dzieci doskonalą umiejętności manualne oraz wspierają rozwój na różnych płaszczyznach. Dzięki nim dzieci osiągają lepsze wyniki w szkole oraz łatwiej przyswajają wiedzę, zwłaszcza z zakresu przedmiotów ścisłych.

Zajęcia pozalekcyjne z Chemical World to nie tylko atrakcje dla dzieci, ale również forma korepetycji i rozbudzenia w najmłodszych chęci zdobywania wiedzy! Pokażmy, że nauka też może być fajna! Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą – stwórzmy razem coś wyjątkowego i pokażmy, że zajęcia dodatkowe dla dzieci to dodatkowa frajda z nauki!

Może to Twoje dziecko zostanie kolejnym Einsteinem i poczuje chemię do naszych zajęć? AKCJA-REAKCJA!