facebook

O nas

Nasi Partnerzy

-> zobacz więcej

mgr inż. Kinga Górka

Góralka z charakterem. Jako główna pomysłodawczyni złączyła zespół ChemicAl World w całość. Absolwentka Technologii Chemicznej na Akademii Górniczo-Hutniczej im. S. Staszica w Krakowie. Pasjonatka chemii już od najmłodszych lat życia, kiedy jako mała dziewczynka w domowej kuchni eksperymentowała z sodą oczyszczoną.

W pracy z dziećmi kieruje się determinacją w przekazywaniu wiedzy, jest zawsze radosna i uśmiechnięta. Certyfikowana opiekunka maluchów na wycieczkach.

mgr inż. Małgorzata Smok

 

Pasjonatka książek i filmów dla dzieci. Również absolwentka Akademii Górniczo-Hutniczej im. S. Staszica w Krakowie. Odnajduje się zarówno w roli uroczej czarodziejki jak i szalonej chemiczki. Zawsze uśmiechnięta i pełna energii nawet po całym dniu zajęć!

W ChemicAl World zajmuje się głównie eliksirami. Zna magiczne zaklęcia, które sprawiają, że na twarzach najmłodszych w sekundę pojawiają się uśmiechy!

mgr inż. Weronika Barczyk

 

Dusza towarzystwa. Absolwentka Inżynierii Środowiska na Uniwersytecie Rolniczym w Krakowie. Zaraża wszystkich swoją pozytywną energią i szalonymi pomysłami. Od zawsze chciała zostać naukowcem, bo jak sama mówi eksperymenty to świetny sposób na odkrywanie otaczającego nas świata.

W ChemicAl World potrafi powodować niekontrolowane wybuchy… oczywiście radości!

Agnieszka Fleszar

 

Rodowita krakowianka. Studentka turystyki i rekreacji na Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie. Od najmłodszych lat jej największe pasje i zamiłowania to siatkówka oraz podróżowanie.

Zwiedziła już niejeden kraj, ale najbardziej lubi zabierać dzieci w szaloną chemiczną podróż z ChemicAl World!