chemical-assets-offer-left

Eventy, pikniki i imprezy firmowe

chemical-assets-offer-right

Warsztaty chemiczne na Twoim evencie – niezapomniana impreza z pokazem chemicznym!

Jesteś właścicielem firmy i zamierzasz zorganizować event dla pracowników? A może szykuje się spotkanie integracyjne, na które podwładni przyjdą ze swoimi dziećmi? Szukasz oryginalnego pomysłu jak ich zaskoczyć? Wychodzimy naprzeciw Twoim wymaganiom!
Warsztaty chemiczne przygotowane przez nas to doskonały pomysł na każdy rodzaj eventu! Możemy zaproponować ciekawe pokazy chemiczne, które pobudzą kreatywność dorosłych oraz animacje i atrakcje dla dzieci, dzięki którym najmłodsi z przyjemnością będą wspominać tą imprezę!

Chemical World zapewnia atrakcje eventowe na najwyższym poziomie. Niebanalne rozwiązania sprawią, że Twoi pracownicy będą zachwyceni, co może przełożyć się na późniejsze efekty w funkcjonowaniu firmy. Warsztaty chemiczne przygotowane na Twoją imprezę możemy dopasować indywidualnie do wymagań, dzięki czemu podkreślimy Twoje zaangażowanie!

eventy-pikniki-imprezy
chemiczne-warsztaty
o-nas-chemical-world

Poniżej przedstawiamy przykładowe atrakcje dla dzieci oraz pokazy chemiczne, które możemy dla Ciebie spersonalizować:

• Szaleni Naukowcy
• Czarodziejskie eksperymenty
• Akademia Pana Kleksa
• Ochrona środowiska
• Mobilne laboratorium świętego Mikołaja
• Dzień Matki
• Dzień Dziecka

Nasza oferta trafi w gusta nawet najbardziej wybrednych uczestników. W atrakcje wpisują się m.in. wybuch wulkanu, eksperymenty z wykorzystaniem suchego lodu czy atak polimerowych robaczków.

Z nami każda impreza firmowa będzie niezapomniana, zarówno poprzez atrakcje dla dzieci pracowników, jak i dzięki warsztatom chemicznym dla dorosłych. Już dziś skontaktuj się z nami w celu ustalenia szczegółów i wyceny Twojego niezapomnianego eventu! Zorganizujmy niesamowitą imprezę, na której królować będą warsztaty chemiczne, zachwycając wszystkich gości!