facebook instagram

Wrażenia rodziców

Czy się podobało???

Moja córka podeszła do mnie w trakcie i powiedziała “Tatusiu to są najwspanialsze urodziny ”
Panie Animatorki super zapanowały nad grupa. Widać było naprawdę profesjonalne podejście.
Cały czas “coś się” działo każda minuta idealnie zaplanowana! Nawet takie drobiazgi jak mycie naczyń i składanie akcesoriów szybko i sprawnie.
Panie są bardzo miłe, uśmiechnięte do dzieci i serdeczne dla wszystkich. Subtelnie faworyzowały jubilatkę, co w mojej ocenie jest jak najbardziej właściwe. Tak trzymać!

Pan Jan, Tata Madzi

Serdecznie Paniom dziękuję za organizację urodzin. Córka i myślę, że inne dzieci także – były bardzo zadowolone. Nawet Stasiu, który jest zazwyczaj bardzo asekurancki, był niezwykle zaciekawiony i zapomniał o onieśmieleniu, wciągając się w eksperymenty. Panie świetnie się spisały. Było ciekawie i wszystko sprawnie przeprowadzone, a dzieci – czego nie ma w przypadku zabaw w “kulkulandach” – były bardzo zintegrowane. Mogę dodać jeszcze, bo mam informacje zwrotne od córki, że dziewczynki mówiły, iż było nie tyle fajnie, co “superaśnie, extrafajnie” itd.

Agnieszka, mama Jubilatki

Bardzo dziękujemy za mikołajkowe warsztaty. Dzieci były bardzo zadowolone, pełne wrażeń. Pani wychowawczyni była zadowolona z organizacji pokazu przez Panie (przygotowanie i sprzątnięcie po warsztatach). Na pewno będziemy przekazywać wrażenia dalej i polecać znajomym.

Pani Ewa

Dziękujemy pięknie za urodziny. Gosia zachwycona oraz mniejsi i starsi goście także 🙂 Dziewczyny były super! Bardzo dynamiczne udodziny! 🙂
Spełnili Państwo wszystkie nasze oczekiwania.

Pani Aleksandra, Mama Gosi

Serdecznie dziękujemy za organizację urodzin, mile spędzony czas i wspaniałe Panie Kingę i Agnieszkę, które świetnie sobie poradziły
i były wspaniałymi prowadzącymi.Łucja z Maciusiem bardzo zadowoleni, inne dzieci również zachwycone, duża odmiana w stosunku do typowych urodzin.
Będziemy Panie polecać i kto wie może jeszcze się spotkamy…

Rozkwitalscy Małgosia, Kuba, Łucja & Maciuś

Dziękujemy za zorganizowanie fantastycznej atrakcji dla dzieciaków. Zosia jest bardzo zadowolona z urodzin i wydaje mi się że jej goście wyszli nie mniej zadowoleni.

Dorota, mama Zosi

Dziękuję za organizację urodzin Marysi. Panie były przemiłe, pomocne. Świetnie radziły sobie z okiełznaniem radosnej gromadki. Dziewczynki były zachwycone.

Dagmara, mama Marysi

Serdecznie dziękujemy za profesjonalnie przeprowadzone warsztaty i wspaniałą atmosferę 🙂 Polecamy!

Instytut Dialogu Międzykulturowego im. Jana Pawła II w Krakowie