facebook

Wrażenia rodziców

Czy się podobało???

Moja córka podeszła do mnie w trakcie i powiedziała “Tatusiu to są najwspanialsze urodziny ”

Panie Animatorki super zapanowały nad grupa. Widać było naprawdę profesjonalne podejście.

Cały czas “coś się” działo każda minuta idealnie zaplanowana! Nawet takie drobiazgi jak mycie naczyń i składanie akcesoriów szybko i sprawnie.

Panie są bardzo miłe, uśmiechnięte do dzieci i serdeczne dla wszystkich. Subtelnie faworyzowały jubilatkę, co w mojej ocenie jest jak najbardziej właściwe. Tak trzymać!

Pan Jan, Tata Madzi

Bardzo dziękujemy za mikołajkowe warsztaty. Dzieci były bardzo zadowolone, pełne wrażeń. Pani wychowawczyni była zadowolona z organizacji pokazu przez Panie (przygotowanie i sprzątnięcie po warsztatach). Na pewno będziemy przekazywać wrażenia dalej i polecać znajomym.

Pani Ewa

Dziękujemy pięknie za urodziny. Gosia zachwycona oraz mniejsi i starsi goście także 🙂 Dziewczyny były super! Bardzo dynamiczne udodziny! 🙂
Spełnili Państwo wszystkie nasze oczekiwania.

Pani Aleksandra, Mama Gosi

Serdecznie dziękujemy za organizację urodzin, mile spędzony czas i wspaniałe Panie Kingę i Agnieszkę, które świetnie sobie poradziły
i były wspaniałymi prowadzącymi.Łucja z Maciusiem bardzo zadowoleni, inne dzieci również zachwycone, duża odmiana w stosunku do typowych urodzin.
Będziemy Panie polecać i kto wie może jeszcze się spotkamy

Rozkwitalscy Małgosia, Kuba, Łucja & Maciuś

Dziękujemy za zorganizowanie fantastycznej atrakcji dla dzieciaków. Zosia jest bardzo zadowolona z urodzin i wydaje mi się że jej goście wyszli nie mniej zadowoleni.

Dorota, mama Zosi

Serdecznie dziękujemy za profesjonalnie przeprowadzone warsztaty i wspaniałą atmosferę 🙂 Polecamy!

Instytut Dialogu Międzykulturowego im. Jana Pawła II w Krakowie