facebook instagram english

Ważna informacja

Ważna informacja

05.06.2020

Dzień dobry,

z tej strony Joanna Materowska. Kilka lat temu z niesamowitą energią rozpoczęłam przygodę z ChemicAl World. Życie przybrało dziś inny obrót i moja przygoda z tą firmą dobiegła końca.

Chciałabym serdecznie podziękować za świetny kontakt, za szybkie i rzeczowe załatwianie moich spraw oraz za wszystkie sugestie, dzięki którym mogłam się ciągle doskonalić.

Od dziś w sprawach związanych z ChemicAl World proszę o bezpośredni kontakt wyłącznie z moją wspólniczką Kingą Górką, która przejmuje w całości stery w przedsiębiorstwie: w tym mój dotychczasowy numeru telefonu (tel. 570-075-900) oraz adres e-mail: biuro@chemical-world.pl

Firma Joanna Materowska ChemicAl World NIP: 7382155709 w najbliższym czasie zostanie zawieszona, dlatego wszystkie zawarte umowy nie zostaną przedłużone. Jeśli mamy wobec siebie jakieś zobowiązania uprzejmie proszę o kontakt na Linkedin.

Natomiast odnośnie dalszej współpracy z ChemicAl World kontaktować się będzie z Państwem Pani Kinga – pozostaje ona także dostępna dla Państwa w każdej chwili.

Nie żegnam się, bo świat jest mały 🙂

Kończąc życzę dużo zdrowia oraz energii do działania! <3

Trzymajcie się ciepło!

Joanna Materowska