facebook instagram english

OPINIE

OPINIE

Przygotowane przez Państwa warsztaty wybudziły dużo emocji u dzieci. Zorganizowany pokaz i eksperymenty bardzo podobały się wszystkim przedszkolakom.
Przygotowanie Pań, podejście do dzieci – dostosowanie się do dzieci w różnym wieku to też kwestia zasługująca na pochwałę. Mamy nadzieję, że jeszcze będziemy mieli okazję skorzystać z Państwa oferty. Jeszcze raz dziękujemy za odwiedziny.

Przedszkole Ala ma kota w Warszawie

Bardzo dziękujemy za oryginalne urodziny naszej 7-letniej córki. Warsztaty profesjonalnie prowadzone, zachwyciły zarówno dzieci jak i rodziców 🙂 Strój młodych chemików, doświadczenia z suchym lodem, dym, zrobiły ogromne wrażenie na wszystkich. Maja stwierdziła, że to były jej najlepsze urodziny na świecie! Wiem również od innych rodziców, że dzieciakom również baaardzo się podobało.

Agnieszka, mama solenizantki Mai

Urodziny się udały doskonale, Staś jest zachwycony, goście też. Chyba najlepszym wskaźnikiem jest to, ze mnóstwo rodziców chce również u Państwa zorganizować kolejne urodziny swoich dzieci 🙂
Bardzo dziękujemy za wszystko, organizacja na najwyższym poziomie, Panie-czarownice bardzo miłe i mają świetny kontakt z dziećmi. Również dekoracje bardzo mi się podobały – wszystko w klimacie czarodziejskim 🙂

Daria, mama Stasia

Urodziny w Chemical World to niezapomniane przeżycie dla dzieci. Czarodziejskie urodziny w klimacie Harrego Pottera były spełnieniem marzeń mojej 7-letniej córki. A kiedy usłyszała od swoich przyjaciół, że były to najlepsze urodziny na jakich kiedykolwiek byli, to była bardzo dumna. Cudowne Panie animatorki, fantastyczna atmosfera i możliwość samodzielnego eksperymentowania sprawiły, że dzieci wychodziły zachwycone. Polecam!

Gosia, mama Poli

Bardzo dziękujemy za nietuzinkowe, oryginalne urodziny naszej córki. Dzieci doskonale się bawiły, przez cały czas były zainteresowane i zaintrygowane tym co się działo. Mogły same “dotykać dymu”, “kolorować wodę”, “nosić pianę”, “robić gluty” itd. a jednocześnie oglądać prawdziwy kabareto-teatr w wykonaniu Pań. Córka jest zachwycona. Nam rodzicom poza rozrywkowym wymiarem zabawy podobał się oczywiście edukacyjny aspekt imprezy. Dzieci poznały parę chemicznych pojęć i doświadczyły, że chemia jest super😀
Dziękujemy za miłą atmosferę, otwartość oraz to, że czuliśmy się swojsko i kameralne.

Rodzice Kasi

Panie Animatorki przybyły odpowiednio wcześnie by wszystko przygotować, pokazy zaczęły się punktualnie. Gratulacje za dar pochwycenia uwagi młodych odbiorców. Ciekawa oferta dla wszystkich dzieci otwartych na poznawanie świata …. Polecamy wszystkim. Mam już zwrotne sygnały, że niektóre z dziewczynek uznały te urodziny za najlepsze na jakich były…”

Pani Marzena

Czy się podobało???

Moja córka podeszła do mnie w trakcie i powiedziała “Tatusiu to są najwspanialsze urodziny ”
Panie Animatorki super zapanowały nad grupa. Widać było naprawdę profesjonalne podejście.
Cały czas “coś się” działo każda minuta idealnie zaplanowana! Nawet takie drobiazgi jak mycie naczyń i składanie akcesoriów szybko i sprawnie.
Panie są bardzo miłe, uśmiechnięte do dzieci i serdeczne dla wszystkich. Subtelnie faworyzowały jubilatkę, co w mojej ocenie jest jak najbardziej właściwe. Tak trzymać!

Pan Jan, tata Madzi

Serdecznie Paniom dziękuję za organizację urodzin. Córka i myślę, że inne dzieci także – były bardzo zadowolone. Nawet Stasiu, który jest zazwyczaj bardzo asekurancki, był niezwykle zaciekawiony i zapomniał o onieśmieleniu, wciągając się w eksperymenty. Panie świetnie się spisały. Było ciekawie i wszystko sprawnie przeprowadzone, a dzieci – czego nie ma w przypadku zabaw w “kulkulandach” – były bardzo zintegrowane. Mogę dodać jeszcze, bo mam informacje zwrotne od córki, że dziewczynki mówiły, iż było nie tyle fajnie, co “superaśnie, extrafajnie” itd.

Agnieszka, mama Jubilatki

Bardzo dziękujemy za mikołajkowe warsztaty. Dzieci były bardzo zadowolone, pełne wrażeń. Pani wychowawczyni była zadowolona z organizacji pokazu przez Panie (przygotowanie i sprzątnięcie po warsztatach). Na pewno będziemy przekazywać wrażenia dalej i polecać znajomym.

Pani Ewa

Dziękujemy pięknie za urodziny. Gosia zachwycona oraz mniejsi i starsi goście także 🙂 Dziewczyny były super! Bardzo dynamiczne udodziny! 🙂
Spełnili Państwo wszystkie nasze oczekiwania.

Pani Aleksandra, mama Gosi

Serdecznie dziękujemy za organizację urodzin, mile spędzony czas i wspaniałe Panie Kingę i Agnieszkę, które świetnie sobie poradziły
i były wspaniałymi prowadzącymi.Łucja z Maciusiem bardzo zadowoleni, inne dzieci również zachwycone, duża odmiana w stosunku do typowych urodzin.
Będziemy Panie polecać i kto wie może jeszcze się spotkamy…

Rozkwitalscy Małgosia, Kuba, Łucja & Maciuś

Dziękujemy za zorganizowanie fantastycznej atrakcji dla dzieciaków. Zosia jest bardzo zadowolona z urodzin i wydaje mi się że jej goście wyszli nie mniej zadowoleni.

Dorota, mama Zosi

Dziękuję za organizację urodzin Marysi. Panie były przemiłe, pomocne. Świetnie radziły sobie z okiełznaniem radosnej gromadki. Dziewczynki były zachwycone.

Dagmara, mama Marysi

Serdecznie dziękujemy za profesjonalnie przeprowadzone warsztaty i wspaniałą atmosferę 🙂 Polecamy!

Instytut Dialogu Międzykulturowego im. Jana Pawła II w Krakowie