facebook instagram

Harmonogram

timetable

Nasz nowy adres: ul. Feliksa Konecznego 4/12u, 31-216 Kraków  (Żabiniec)

Wejście obok firmy FOR-NET.

Od 1 lutego wszystkie zajęcia, które odbywały się na ul. Dobrego Pasterza 64 zostają przeniesione.

Tematyka spotkań >

Młodzi Chemicy!

Zapiszcie się minimum na dwa dni przed zajęciami, żeby nie zabrakło dla Was fartuszka oraz sprzętu do eksperymentowania.

Klub Kultury Wola – kurs podstawowy

ul. Królowej Jadwigi 215,
soboty co 1 miesiąc
godz. 10:30
Kurs podstawowy dla dzieci w wieku 5-8 lat

Zapisz się >

ul. Sokolska 13 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Grupa 8-12 lat 13.10 10.11 8.12 12.01 9.02 9.03 13.04 25.05 15.06  –

 

Klub Kultury Łokietek – kurs podstawowy

ul. Wł. Łokietka 267
środy co 1 miesiąc
godz. 18:00
Kurs podstawowy dla dzieci w wieku 5-8 lat

Zapisz się >

ul. Wł. Łokietka 267 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Grupa 8-12 lat 10.10 14.11 12.12 9.01 13.02 13.03 10.04 8.05 12.06

 

Laboratorium Młodego Chemika – kurs podstawowy

Nasz nowy adres: ul. Feliksa Konecznego 4/12u (Żabiniec)

Od 1 lutego wszystkie zajęcia, które odbywały się na ul. Dobrego Pasterza 64 zostają przeniesione.

sobota co 2 tygodnie
godz. 10:00 – kurs podstawowy dla dzieci w wieku 8-12 lat
godz. 11:30 – kurs podstawowy dla dzieci w wieku 5-7 lat

Zapisz się >

ul. Feliksa Konecznego 4/12u 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Data 15.09 29.09 13.10 27.10 10.11 24.11 8.12 15.12 2.02 16.02

 

Laboratorium Młodego Chemika – kurs zaawansowany rozpoczęty w październiku

Nasz nowy adres: ul. Feliksa Konecznego 4/12u (Żabiniec)

Od 1 lutego wszystkie zajęcia, które odbywały się na ul. Dobrego Pasterza 64 zostają przeniesione.

sobota co 2 tygodnie
godz. 10:00 – kurs zaawansowany (start październik 2018r)
Zapisz się >

ul. Feliksa Konecznego 4/12u 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Data 6.10 20.10 17.11 1.12 9.02 23.02 9.03 23.03 6.04

 

Laboratorium Młodego Chemika – kurs zaawansowany

Nasz nowy adres: ul. Feliksa Konecznego 4/12u (Żabiniec)

Od 1 lutego wszystkie zajęcia, które odbywały się na ul. Dobrego Pasterza 64 zostają przeniesione.

sobota co 2 tygodnie
godz. 11:30 – kurs zaawansowany (start 23 lutego)

Zapisz się >

ul. Feliksa Konecznego 4/12u 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Data 23.02 9.03 23.03 6.04 11.05 25.05 8.06 22.06  –

 

Centrum Kultury Podgórza – kurs podstawowy

ul. Sokolska 13,
wtorki co 2 tygodnie
godz. 17:30
Kurs podstawowy dla dzieci w wieku 7-12 lat

Zapisz się >

ul. Sokolska 13 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
 Grupa 8-12 lat 18.09 2.10 16.10 30.10 13.11 27.11 11.12 8.01 29.01 12.02

 

Ośrodek Ruczaj – kurs podstawowy

ul. Rostworowskiego 13, czwartek,
kurs podstawowy:
godz. 16.00 – 16.45 – dzieci 8-11 lat
godz. 17.00 – 17.45 – dzieci 5-7 lat

Zapisz się >

ul. Rostworowskiego 13 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Data 13.09 20.09 27.09 4.10 11.10 18.10 25.10 8.11 15.11 22.11

 

Harcownia – kurs podstawowy

ul. Halszki 28, wtorki,
Kurs podstawowy dla dzieci w wieku 5-8 lat
godz.18:00

Zapisz się >

ul. Halszki 28 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
 Grupa 5-8 lat 24.09 2.10 9.10 16.10 23.10 30.10 6.11 13.11 20.11 27.11

 

Żarówka Cafe – kurs podstawowy

ul. Floriańska 20, niedziela,
godz. 12:00
Kurs podstawowy dla dzieci w wieku 5-7 lat

Zapisz się >

ul. Floriańska 20 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
 Grupa 5-7 lat 9.09 14.10 18.11 16.12 27.01 10.02 10.03 14.04 12.05 9.06

 

Klub Kultury Mydlniki – kurs podstawowy

ul. Balicka 289, niedziela,
Kurs podstawowy dla dzieci w wieku 5-9 lat
godz.11:30

Zapisz się >

ul. Balicka 289 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
 Grupa 5-7 i 8-12 lat 18.11 16.12 13.01 10.02 10.03 14.04 12.05 16.06

 

Tematyka spotkań